MZBO'16W dniach 16-18 października br. odbędzie się XXXV Ogólnopolska Konferencja Naukowa im. Profesora Władysława Bukietyńskiego Metody i Zastosowania Badań Operacyjnych`16. Konferencja gromadzi polskich teoretyków i praktyków podejmowania decyzji, a celem jej jest prezentacja najnowszych osiągnięć dotyczących metod oraz nowoczesnych zastosowań badań operacyjnych. Na konferencję zgłoszone zostały dwa referaty zespołu naukowego skupionego wokół serwisu Negocjacje...:

• Analiza aplikacyjności wybranych metod wielkoryterialnych do konstrukcji rzetelnych systemów ratingowych – analiza eksperymentalna (Marzena Filipowicz, Politechnika Białostocka; Ewa Roszkowska, Uniwersytet w Białymstoku; Tomasz Wachowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach),
  • Metody holistyczne we wspomaganiu fazy prenegocjacyjnej – studium metodologiczne (Ewa Roszkowska, Uniwersytet w Białymstoku; Tomasz Wachowicz, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach).

Konferencja organizowana jest w tym roku przez Katedrę Badań Operacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w murach Pałacu Czerniejewskiego. Więcej informacji o konferencji znaleźć można w serwisie internetowym konferencji, tutaj