Część wystąpień konferencyjnych prezentowanych na sesjach konferencji naukowej Group Decision and Negotiation 2015, zorganizowanej przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie udostępnionych zostało w monografii The 15th Conference on Group Decision and Negotiation Letter, pod redakcją Bogumiła Kamińskiego, Gregory Kerstena, Przemysława Szufla, Michała Jakubczyka i Tomasza Wachowicz, wydaną przez Oficynę Wydawniczą SGH. Monografia dostępna jest w formie elektronicznej z poziomu serwisu internetowego konferencji GDN 2015 (http://gdn2015.sgh.waw.pl/). Wśród zamieszczonych w monografii prac znaleźć można artykuły współautorstwa dra hab. Tomasza Wachowicza:

• Kersten G.E., Roszkowska E., Wachowicz T. (2015). Do the negotiators' profiles influence an accuracy in defining the negotiation offer scoring systems? In: Kamiński B., Kersten G.E., Szufel P., Jakubczyk M., Wachowicz T. (eds.). The 15th International Conference on Group Decision and Negotiation Letters, Warsaw School of Economics Press, pp. 129-138.
  • Roszkowska E., Wachowicz T. (2015). Holistic evaluation of the negotiation template - comparing MARS and GRIP approaches. In: Kamiński B., Kersten G.E., Szufel P., Jakubczyk M., Wachowicz T. (eds.). The 15th International Conference on Group Decision and Negotiation Letters, Warsaw School of Economics Press, pp. 139-148.