W najbliższy czwartek, 15 grudnia br., na Uniwersytecie w Białymstoku odbędzie się wykład gościnny dra hab. Tomasza Wachowicza (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) pt. "Negocjacje elektroniczne - system Inspire" w ramach wizyty projektowej (projekt naukowy NCN 2015/17/B/HS4/00941). Wykład w pierwszej części przedstawiać będzie ogólną ideę elektronicznego wspomagania negocjacji za pomocą systemów komputerowych - przybliżoną tutaj na przykładzie systemu Inspire. W części drugiej przedstawiona zostanie alternatywna procedura wspomagania, a uczestnicy wykładu będą mieli możliwość realizacji etapu prenegocjacyjnego przygotowania za pomocą specjalnie opracowanego dodatku do arkusza kalkulacyjnego. Chęć uczestnictwa w wykładzie zgłaszać można prof. Ewie Roszkowskiej (Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Ekonomii i Zarządzania) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..